Nasi Członkowie  – Osoby Fizyczne

CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI STOWARZYSZENIA PRALNIKÓW POLSKICH

Ryszard Lech – TOM-MARG  Spółka z o.o. – Oddział  Skarżysko Kamienna

Piotr Pawlak – JENSEN POLSKA – Łódź

Cecylia Wyszomierska Matczak – SP CSK – Warszawa

Maciej Dudziński – „PRALPOL” – Warszawa

Balbina Czerwińska – A’TU Service – Andrespol

Mirosława Tuman – Pralnia „MIR-Q” – Gdańsk

Zbigniew Kadaj – „UNIPRAL” Spółka z o.o. – Olsztyn

Zdzisław Piber – „UNITECHNIKA” – Poznań

Zofia Siąkowska – Pralnia Luboń – Luboń

Małgorzata Sassek – Zakład Pralniczy „Tęcza” – Luboń

Janina Paciorek – Zakład Pralniczy – Wołomin

Mieczysław Paciorek – Zakład Pralniczy – Wołomin

Eugeniusz Łapawa – HTS „MEDIJ” – Pępowo

Grzegorz Kunda – HTS „Baxter” – Tykocin

Stanisława Szumlińska – PROFIL A – Kraków

Zbigniew Rachwalski – REZET – Poznań

Karol Siąkowski – Pralnia Luboń – Luboń

Robert Siąkowski – Pralnia Luboń – Luboń

Andrzej Wrobiński – HTS „AMA” – Poznań

Danuta Sobkiewicz – Pralnia „ECO-DANEX” – Biała Podlaska

Stanisław Pirch – Pralnia „SONIA” – Piła

Jarosław Mielczarski – HTS ‚HOLLYWOOD” – Sierpc

Marek Szutkowski – „POSTĘP” Spółka z o.o. – Ostrołęka

Lidia Grodek – „UNIPRAL” Spółka z o.o. – Olsztyn

Andrzej Malinowski – HTS „Baxter” – Tykocin

Marek Borawski – HTS „Baxter” – Tykocin

Adam Andrzej Konieczkowski – HTS ‚HOLLYWOOD” – Sierpc

Piotr Czuba – PHT „SUPON” SA – Szczecin

Jan Sawicki – „Tech-Diagnoza” Spółka z o.o. – Warszawa

Wiesław Sosnowski – „WEGAL” – Kielce

Zofia Musiał – SP ZOZ Bielsko Biała – Bielsko Biała

Jerzy Wieczorek – PRAXIMA – Krakpol – Alwernia

Wojciech Wicher – „WICHER” Pralnia Ekologiczna – Tychy

Krzysztof Kopacz – „HIGIENA-SUN” Spółka z o.o. – Świdnik

Grażyna Pacholczak – „TOM-MARG” Spółka z o.o. – Oddział Radom

Marcin Mandryk – Pralnia „WOD-CHEM” S.C. – Częstochowa

Stanisław Twaróg – „MAGIELEK” Magiel i Pralnia – Limanowa

Tomasz Berent – Pralnia „SONIA” – Piła

Anna Psurska – „EKO-PRALNIA” – Warszawa

Agnieszka Nowosad – Zakład Pralniczy S.C. B. Dubel, E. Dubel, A. Nowosad – Zamość

Jerzy Sińczak – Pralnia „TIP-TOP” Halina Sińczak – Konstantynów Łódzki

Marian Łoś – „EKO STYL RENTAL” – Leżajsk

Andrzej Ceglarski – „PRALMAG-SERWIS” – Katowice

Andrzej Lajfert – Ekologiczna Pralnia Chemiczna „LAMA” – Biłgoraj

Andrzej Tomaszek – „TOM-MARG” Spółka z o.o. – Kraków

Adam Głowienka – „AZ-GAZ” Adam Głowienka – Dęblin

Wiesław Wróbel – Pralnia „LIMONKA” Wiesław Wróbel – Dęblin

Arkadiusz Siljanczuk – „IRON” – Biała Podlaska

Beata Piątkowska Jonio – PPHU „BEMA” – Kowala

Zbigniew Kałużny – PPHU „THORAX” – Konstantynów Łódzki

Tadeusz Czyczel – „EVER” Spółka z o.o. – Ostróda

Robert Maciejczuk – „DORADO” S.C. – Suwałki

Dorota Jastrzębska – Pralnia „Gniewino” – Gniewino

Michał Jaszcz – Profesjonalna Pralnia Przemysłowa „PERFEKT” – Kostrzyń n/Odrą

Maria Pabisiak – Firma Usługowa „PERFEKT” – Rzeszów

Elżbieta Wolinowska – „FONTIS” S.C. – Zielona Góra

Adam Dubiel – Eko Pralnia „INTER SERWIS” Adam Dubiel – Tarnów

Maria Warta – F-U-H-P „PEREŁKA” – Czarna Góra

Piotr Ponikowski – „KOLOR” Spółka z o.o. – Lublin

Beata Dorszyńska – „BEWA” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe – Przechlewo

Wiesław Dorszyński – „BEWA” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe – Przechlewo

Marcin Trojan – Pralnia „TROJAN” – Wrocław

Jadwiga Szynkowska – Pralnia Wodna „Od Nowa” Wiesław Szynkowski – Skibin

Wiesław Szynkowski – Pralnia Wodna „Od Nowa” Wiesław Szynkowski – Skibin

Cezary Dobraszek – Zakład Pralniczy „TĘCZA” – Luboń

Jarosław Sokołowski – „TOM-MARG” Spółka z o.o. – Oddział Skarżysko Kamienna

Jarosław Oleszczuk – „DOBRA PRALNIA” Spółka z o.o. Sp. K. – Siedlce

Beata Wicher – „WICHER” Pralnia Ekologiczna – Tychy

Anna Metys – Chemiczne Czyszczenie Odzieży „SZYK” – Gdynia

Marcin Tuczyński – „AG Serwis” – Mielec

Artur Lisowski – Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ARDAN” Artur Lisowski – Brzozów

Michał Sowiński – FHU „PERS” Michał Sowiński – Tarnów