Stowarzyszenie Pralników Polskich
Pn - Pt: 7:00 - 16:00
Stowarzyszenie Pralników Polskich
Pn - Pt: 7:00 - 16:00
24 cze
Posted by:  Wanda Bukowska

KONFERENCJA ECOLAB

Szanowni Państwo!

W ramach Stowarzyszenia Pralników Polskich chcemy promować różne inicjatywy informacyjne czy szkoleniowe, które w czasach tzw. „nowej normalności” covid-19 pomogą nam, pralnikom działać mądrze i bezpiecznie, dbając o naszych pracowników i klientów.

Jako Stowarzyszenie, zostaliśmy zaproszeni przez firmę Ecolab znaną z doświadczenia w dziedzinie higieny, do udziału w seminarium a właściwie webinarium internetowy na temat zabezpieczeń higienicznych w pralniach w czasach koronawirusa.

Firma Ecolab organizuje takie szkolenie w poniedziałek,
29 czerwca (PONIEDZIAŁEK) i mogą z niego skorzystać wszyscy, którzy zarejestrują się korzystając z przesłanego linku.

Członkom Stowarzyszenia polecamy korzystanie z takich pomysłów, ponieważ mamy nowe, niełatwe czasy i zawsze warto się szkolić.
„Bezpieczne funkcjonowanie pralni w obliczu COVID-19”

Podczas webinarium udzielimy Państwu wskazówek, jak zapewnić czystość oraz bezpieczeństwo bielizny od chwili wyjęcia z pralnicy do momentu przekazania jej w ręce użytkownika.

Czyste tekstylia to podstawa, aby Państwa klienci czuli się bezpiecznie w tych trudnych czasach, dlatego zaprezentujemy Państwu nowe narzędzia do zapewnienia higieny bielizny oraz materiały informacyjne dla Państwa klientów. Zapraszamy do wysłuchania specjalistów Ecolab, aby usłyszeć najlepsze porady dotyczące czystej bielizny i higieny w pralni w czasie COVID-19.

Zapraszamy 29 czerwca o godz. 10:00 na webinarium, podczas którego usłyszą Państwo jak bezpiecznie wrócić do pełnej działalności pralni uwzględniając:

normy dezynfekcyjne oraz praktyczne sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa pranej bieliźnie
narzędzia pozwalające na poprawienie higieny zakładu pralniczego
sposoby na zapewnienie sobie i swoim pracownikom bezpiecznych warunków pracy w reżimie sanitarnym
pomocne materiały przeznaczone dla Państwa klientów końcowych, pacjentów oraz gości, informujące o bezpieczeństwie pranych tkanin.

z poważaniem

Cecylia Wyszomierska Matczak – Prezes SPP

Oto link:

https://ecl.webex.com/ecl/onstage/g.php…

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Archive

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930